Joga w Oczyszczalni


Jeśli chcesz zapomnieć o pandemii, oderwać się od życia codziennego oraz zadbać o ciało i umysł -przyjedź oczyścić się do Oczyszczalni. Z dala od zgiełku miasta, w miejscu w którym nie ma prawie nic poza lasami,łąkami i wodą. Zdrowe jedzenie, świeże powietrze, odpoczynek i praca nad sobą. Wszystko to w przepięknych przestrzeniach otoczonych zielenią

W planie:
codzienne zajęcia ruchowe:
-joga
-stretching
-movement
praca z oddechem
medytacja i relaksacja
wykłady rozwojowe

Będzie także czas na spacery po lesie, rozmowy i relaks

Termin:15-19 lipiec (przyjazd od godz. 18.00)

Koszt:1300 zł (zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym)

Zaliczka 300 zł na konto.
Pozostała kwota płatna na miejscu.

Akceptowane są zwierzęta

Cena obejmuje:
zakwaterowanie w pokojach z łazienką
pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + przekąski pomiędzy)-kuchnia wegetariańska/wegańska
zajęcia ruchowe i wykłady

Wnętrze Oczyszczalni odnowione zostało w duchu minimalizmu z zachowaniem szacunku zarówno dla wiekowego budynku, jak i otaczającej natury.
Oczyszczalnia posiada 2-osobowe pokoje i jeden pokój 3osobowy, w klimacie grzechów i cnót, każdy z łazienką, a Rozpieszczalnia klimatyczne, odnoszące się do religii świata pokoje. Wszystko to otoczone jest wielkim ponad 10-hektarowym terenem do naszej dyspozycji pośród łąk i drzew.

Lokalizacja:
Oczyszczalnia
Ludwików 26, 96-515 Teresin
(40 km od Warszawy)

Zapisy w wiadomości prywatnej lub na maila kararabi@o2.pl 
Prowadzący:

Karolina Rabiega – nauczyciel jogi w standardzie Yoga Alliance RYT 200, instruktorka stretchingu, tancerka. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku oraz psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Z tańcem związana od 6 roku życia. Występowała m.in. z Państwowym Zespołem Pieśni i Tańca „Mazowsze”, Zespołem Pieśni i Tańca „Warszawianka”, Baletem Dworskim „Cracovia Danza” oraz Warsaw Ballet. Współpracowała także z grupą Mazury Dance Company of the polish YMCA w Londynie. Obecnie związana z zespołem Młodego Baletu Polskiego. Cały czas bierze udział w różnorodnych kursach i warsztatach pogłębiających praktykę i umiejętności nauczycielskie. Na co dzień prowadzi jogę, stretching oraz choreoterapię.Ukończone szkolenia:Yoga teacher training, Yoga Alliance RYT 200- Mahamukti Yoga (Goa, Indie)Szkolenie instruktorskie „Stretching w sportach gimnastycznych” – Wrocławskie Centru Sportów GimnastycznychKurs astangi jogi -Astanga Yoga StudioSzkolenie choreoterapii „Choreoterapia- metoda odreagowania napięć psychoruchowych w pracy nauczyciela, terapeuty” -ISKRAKurs instruktorski „Zdrowy kręgosłup”- Akademia ZdrofitKurs instruktorski „Stretching” – Akademia ZdrofitWarsztaty „Extensio Body Stretching” -Centrum Baletowe NeoclassicaSzkolenie instruktorskie „Extensio Body Stretching Method&Workout”Kurs instruktorski rekreacji ruchowej ze specjalizacją taniec (taniec klasyczny i współczesny)- Polska Akademia Sportu

Michał Maciaszek – od dziecka był związany z ruchem. W wieku 5ciu lat trenował już sztuki walki, a w wieku lat ośmiu dołączył do sekcji Gimnastycznej CWKS Legia. Po zakończeniu kariery zawodniczej nie przestał rozwijać się ruchowo w różnych dyscyplinach pokrewnych (akrobatyka, parkour, tricking, kalistenika, capoeira). W swojej wieloletniej karierze sportowej i podróżniczej otarł się o przeróżne dyscypliny od kulturystyki, przez muay thai, jogę do medytacji. Od lat używa swojej wiedzy o ruchu i bezruchu modyfikując ją tak, by pomóc w treningu tancerzy, cyrkowców, joginów etc. Prowadził szereg autorskich zajęć ruchowych inspirowanych Movement Culture, Ido Portal oraz Fighting Monkey, jak i warsztaty z AcroYogi, Gimnastyki pod Crossfit, Akrobatyki, Stania na rękach, Animal Flow testy sprawnościowe Functional Movement Screen, Anatomy Trains in Motion oraz jest trenerem Blackroll i nauczycielem Jogi RYT200. Aktualnie współtworzy Akademię w Gruncie Ruchu.